Продукція > KYOCERA AVX > SWND115392M450B
SWND115392M450B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 3900uF; 450VDC; Ø76.9x115mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 3.9mF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø76.9x115mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SWN
Operating current: 10.9A
ESR value: 45mΩ
Height: 115mm
Diameter: 76.9mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 3900uF; 450VDC; Ø76.9x115mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 3.9mF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø76.9x115mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SWN, Operating current: 10.9A, ESR value: 45mΩ, Height: 115mm, Diameter: 76.9mm.