Продукція > VIKING > SWR06JTFO03R3
SWR06JTFO03R3
SWR06JTFO03R3 Viking
SWR REV.B8--230803.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 3.3Ω; 300mW; ±5%; 200V; -55÷125°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 3.3Ω
Power: 0.3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...125°C
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 4360 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 3.3Ω; 300mW; ±5%; 200V; -55÷125°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 3.3Ω, Power: 0.3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...125°C, Conform to the norm: AEC-Q200.