Продукція > VIKING > SWR13JTEU3303
SWR13JTEU3303
SWR13JTEU3303 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 330kΩ; 500mW; ±5%; 200V; -55÷125°C
Case - mm: 3225
Resistance: 0.33MΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...125°C
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 2470 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1210; 330kΩ; 500mW; ±5%; 200V; -55÷125°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Resistance: 0.33MΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...125°C, Conform to the norm: AEC-Q200.