Продукція > KYOCERA AVX > SWRC115222M500B
SWRC115222M500B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; screw type; 2200uF; 500VDC; Ø64.3x115mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 500V DC
Body dimensions: Ø64.3x115mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Height: 115mm
Diameter: 64.3mm
Manufacturer series: SWR
Mounting: screw type
ESR value: 80mΩ
Operating current: 7.3A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; screw type; 2200uF; 500VDC; Ø64.3x115mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 500V DC, Body dimensions: Ø64.3x115mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Height: 115mm, Diameter: 64.3mm, Manufacturer series: SWR, Mounting: screw type, ESR value: 80mΩ, Operating current: 7.3A.