Продукція > KYOCERA AVX > SWRD105222M550B
SWRD105222M550B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; screw type; 2200uF; 550VDC; Ø76.9x105mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 550V DC
Body dimensions: Ø76.9x105mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Height: 105mm
Diameter: 76.9mm
Manufacturer series: SWR
Mounting: screw type
ESR value: 78mΩ
Operating current: 8.1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; screw type; 2200uF; 550VDC; Ø76.9x105mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 550V DC, Body dimensions: Ø76.9x105mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Height: 105mm, Diameter: 76.9mm, Manufacturer series: SWR, Mounting: screw type, ESR value: 78mΩ, Operating current: 8.1A.