Продукція > KYOCERA AVX > SWRD130562M400B
SWRD130562M400B
SWRD130562M400B KYOCERA AVX
SWR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: SWR/ CASE: D13/ CAP: 056
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 3.028" Dia (76.90mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.248" (31.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm)
Capacitance: 5.6 mF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 9.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 13.3 A @ 3 kHz
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: SWR/ CASE: D13/ CAP: 056, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 3.028" Dia (76.90mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.248" (31.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 37mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm), Capacitance: 5.6 mF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 9.5 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 13.3 A @ 3 kHz.