Продукція > KYOCERA AVX > SWRD155392M550B
SWRD155392M550B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; screw type; 3900uF; 550VDC; Ø76.9x155mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: screw type
Capacitance: 3.9mF
Operating voltage: 550V DC
Body dimensions: Ø76.9x155mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Manufacturer series: SWR
Operating current: 11A
ESR value: 45mΩ
Height: 155mm
Diameter: 76.9mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; screw type; 3900uF; 550VDC; Ø76.9x155mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: screw type, Capacitance: 3.9mF, Operating voltage: 550V DC, Body dimensions: Ø76.9x155mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Manufacturer series: SWR, Operating current: 11A, ESR value: 45mΩ, Height: 155mm, Diameter: 76.9mm.