SWS10212D48-32.768K Suntsu Electronics, Inc.
SWS102-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: CRYSTAL 32.768KHZ SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.050" L x 0.041" W (1.27mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.050" L x 0.041" W (1.27mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.