SWS14412D48B-32.768K
SWS14412D48B-32.768K Suntsu Electronics, Inc
SWS144-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SOJ, 2.29mm pitch
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.410" L x 0.160" W (10.41mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 278 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SOJ, 2.29mm pitch, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.410" L x 0.160" W (10.41mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.142" (3.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.