SWS2129D48-32.768K
SWS2129D48-32.768K Suntsu Electronics, Inc
SWS212-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 2800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.