Продукція > POLYTRON > SWU0.75-15-15W
SWU0.75-15-15W
SWU0.75-15-15W Polytron
SWU0.75.pdf
Виробник: Polytron
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 750MW
Packaging: Tray
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 25mA, 25mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 750 mW
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 750 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 750MW, Packaging: Tray, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 25mA, 25mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 750 mW, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 750 V.