SX2M32.768M20F30TNN
SX2M32.768M20F30TNN Shenzhen SCTF Electronics
2CM-Series-2024-04-19.pdf
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Square Wave
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.038" (0.96mm)
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 720000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Square Wave, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.038" (0.96mm), Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.