SX3DF100.000B20F30DNN
SX3DF100.000B20F30DNN Shenzhen SCTF Electronics
ProShow.aspx?id=146
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ 3.3V LVD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ 3.3V LVD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.