SX3M11.2896M20F30TNN
SX3M11.2896M20F30TNN Shenzhen SCTF Electronics
3CM-Series-2024-04-19.pdf
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.62V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 10mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 11.2896 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 720000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.62V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 10mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 11.2896 MHz, Base Resonator: Crystal.