SX3M22.5792B10F20TNN
SX3M22.5792B10F20TNN Shenzhen SCTF Electronics
3C-Series-2024-04-19.pdf
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 22.5792 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 72000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 22.5792 MHz, Base Resonator: Crystal.