SX3M66.660A20F30TNN
SX3M66.660A20F30TNN Shenzhen SCTF Electronics
3C-Series-2024-11-22.pdf
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 66.6600MHz CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 66.66 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 66.6600MHz CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 66.66 MHz, Base Resonator: Crystal.