SX7DF125.000B20F30DNN
SX7DF125.000B20F30DNN Shenzhen SCTF Electronics
ProShow.aspx?id=148
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ 3.3V LVD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ 3.3V LVD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.