SX7M21.400B20F30TNN
SX7M21.400B20F30TNN Shenzhen SCTF Electronics
ProShow.aspx?id=129
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 21.4000MHz CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 21.4 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 21.4000MHz CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 21.4 MHz, Base Resonator: Crystal.