SX7M7.680B10F20TNN
SX7M7.680B10F20TNN Shenzhen SCTF Electronics
ProShow.aspx?id=129
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: XTAL OSC XO 7.6800MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 7.68 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 7.6800MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 7.68 MHz, Base Resonator: Crystal.