SXD450MX TE Connectivity Laird
SXD_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 450MHZ WHIP STR MX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 440MHz ~ 470MHz
Termination: MX
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.504" (89.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 450MHz
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 450MHZ WHIP STR MX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 440MHz ~ 470MHz, Termination: MX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.504" (89.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 450MHz, Power - Max: 50 W.