SXF0866RBNSS30
SXF0866RBNSS30 NextGen Components
3372_SXF0866RBNSS30.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 866MHz Filter IL 3.5dB 3030 6P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.8dB
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 866MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
на замовлення 200000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 866MHz Filter IL 3.5dB 3030 6P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.8dB, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 866MHz, Height (Max): 0.059" (1.50mm).