SXMH20.000F2020F30
SXMH20.000F2020F30 Shenzhen SCTF Electronics
SM-Series-2024-04-19.pdf
Виробник: Shenzhen SCTF Electronics
Description: CRYSTAL 20.0000MHz 20pF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms
Frequency: 20 MHz
на замовлення 72000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 20.0000MHz 20pF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms, Frequency: 20 MHz.