SXP1GA561KAA
SXP1GA561KAA Kyocera AVX
SXP_Style-3165199.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2kV 560 pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук