SXP27C224KAA
SXP27C224KAA AVX Corporation
SXP-Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 500V X7R RADIAL
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.22 uF 500V 0.1 8.38LS HighTemp+200C.
Інші пропозиції SXP27C224KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXP27C224KAA SXP27C224KAA Виробник : AVX SXP-Style-1109335.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.22 uF 500V 0.1 8.38LS HighTemp+200C