SXP2SA182KAA
SXP2SA182KAA Kyocera AVX
avxcs09682_1-2261896.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5kV 1.8nF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук