SXP35C335KAA
SXP35C335KAA KYOCERA AVX
SXP-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.402" (10.20mm)
Height - Seated (Max): 0.510" (12.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.402" (10.20mm), Height - Seated (Max): 0.510" (12.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF.
Інші пропозиції SXP35C335KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXP35C335KAA SXP35C335KAA Виробник : AVX SXP-Style-1109335.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3UF 50V 10% 10.2LS High Temp +200C