SXP37C334KAA
SXP37C334KAA AVX Corporation
SXP-Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 500V X7R RADIAL
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.33 uF 500V 0.1 10.2LS HighTemp+200C.
Інші пропозиції SXP37C334KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXP37C334KAA SXP37C334KAA Виробник : AVX SXP-Style-1109335.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.33 uF 500V 0.1 10.2LS HighTemp+200C
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
SXP37C334KAA SXP37C334KAA Виробник : KYOCERA AVX SXP_Style-3165199.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 0.33 uF VHT/X7R 10 % 10.2 mm