Продукція > AVX > SXP3HA102KAA
SXP3HA102KAA
SXP3HA102KAA AVX
avxcs09682_1-2261896.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3kV 1000pF C0G(NP0) 10 % 10.2 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук