SXP4HA272KAA
SXP4HA272KAA KYOCERA AVX
SXP_Style-3165199.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3kV 2700pF C0G(NP0) 10 % 19.8 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук