SXR101M025ST
SXR101M025ST Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SXR.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 25Volt 105C.
Інші пропозиції SXR101M025ST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SXR101M025ST SXR101M025ST Виробник : Cornell Dubilier - CDE SXR-9343.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 25Volt 105C