Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT11410CC17-27.120M
SXT11410CC17-27.120M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 27.12MHz ±25ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 3100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 349
Відгуки про товар
Написати відгук