Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT11410DB38-24.000M
SXT11410DB38-24.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 3502 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 201
Відгуки про товар
Написати відгук