Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT11410EC07-25.000M
SXT11410EC07-25.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 25MHz ±15ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 2803 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 187
Відгуки про товар
Написати відгук