Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT11410FD16-25.000M
SXT11410FD16-25.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 25MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 1472 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 157
Відгуки про товар
Написати відгук