Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT11412FD16-25.000M
SXT11412FD16-25.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 25MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 12pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 6816 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук