Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1148AA48-27.120M
SXT1148AA48-27.120M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 27.12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 204
Відгуки про товар
Написати відгук