Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1148EA17-26.000M
SXT1148EA17-26.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 26MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 5717 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 210
Відгуки про товар
Написати відгук