Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1148ED27-27.000M
SXT1148ED27-27.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 27MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 138
Відгуки про товар
Написати відгук