Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1148EE07-25.000M
SXT1148EE07-25.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 25MHz ±15ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 1440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 142
Відгуки про товар
Написати відгук