Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1148FA48-38.400M
SXT1148FA48-38.400M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 5680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 163
Відгуки про товар
Написати відгук