Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1148FB48-40.000M
SXT1148FB48-40.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 138
Відгуки про товар
Написати відгук