SXT1149AA07-48.000M
SXT1149AA07-48.000M Suntsu Electronics, Inc.
SXT114-Series-3.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: CRYSTAL 48.000MHZ 9 PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 48 MHz
на замовлення 2825 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 48.000MHZ 9 PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 48 MHz.