Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1149AA38-26.000M
SXT1149AA38-26.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 26MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 6567 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 234
Відгуки про товар
Написати відгук