Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1149AA38-30.000M
SXT1149AA38-30.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 30MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 198
Відгуки про товар
Написати відгук