Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1149BA27-30.000M
SXT1149BA27-30.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 3499 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 160
Відгуки про товар
Написати відгук