Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1149BA48-48.000M
SXT1149BA48-48.000M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 48MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 2585 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 195
Відгуки про товар
Написати відгук