Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1149BB07-38.400M
SXT1149BB07-38.400M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 38.4MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 9pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 3380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 164
Відгуки про товар
Написати відгук