Продукція > SUNTSU ELECTRONICS > SXT1149BB48-27.120M
SXT1149BB48-27.120M Suntsu Electronics
Виробник: Suntsu Electronics
Crystal 27.12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 9pF FUND 150Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 6100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 179
Відгуки про товар
Написати відгук