SY32K160H-PD
SY32K160H-PD APC by Schneider Electric
Виробник: APC by Schneider Electric
UPS - Uninterruptible Power Supplies APC Symmetra PX 32kW Scalable to 160kW, 400V w/ Integrated Modular Distribution
Написати відгук