SY32K160H APC by Schneider Electric
Виробник: APC by Schneider Electric
UPS - Uninterruptible Power Supplies APC Symmetra PX 32kW Scalable to 160kW, 400V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук